Podpořte vznik nové mobilní aplikace Zeptej.se

29. březen 2021
Prevence rizikového chování
Autor/ka článku: Jana Cenková
Podpořte vznik nové mobilní aplikace Zeptej.se

Nezisková organizace Hope4kids realizuje na školách preventivní programy Etické dílny®. Po jejich skončení se mohou žákyně a žáci obrátit se svými dotazy či problémy na online poradnu organizace, ve které působí tým zkušených poradkyň. V současné době je z otázek dětí vidět, že je pro ně čím dál obtížnější zvládat online výuku, napětí v rodinách, výkyvy nálad a někdy i rostoucí pocity prázdnoty.

Organizace Hope4Kids se rozhodla dětem ještě více přiblížit. Spolu s profi vývojářem pro ně tvoří novou mobilní aplikaci Zeptej.Se, která vytváří bezpečné prostředí, ve kterém se mohou děti ve věku 9 až 17 let obrátit na tým poradkyň se svým problémem nebo dotazem. Do léta 2021 chtějí spustit tuto novou aplikaci.

Na dokončení aplikace Zeptej.Se zbývá získat už jen 125 000 Kč (na grafické práce, tvorbu textového obsahu, IT podporu).

“Jsme si vědomi, že přispět finančním darem může být teď obtížné, ale jakákoli částka je pro nás důležitá. Prosím, pomozte nám svým darem dokončit aplikaci a přinést dětem naději, kterou budou mít jednoduše, bezpečně a vždy po ruce”, sdělila Eliška Krmelová, ředitelka organizace Hope4Kids.

Appku lze podpořit do 14. dubna na webových stránkách www.hope4kids.cz/zeptej-se