Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Odborný seminář projektu Hasiči pro školy

​Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje ve spolupráci s NIDV pořádají dne 18. září 2019 v Otrokovicích seminář pro pedagogy, který je zaměřen na Ochranu člověka za běžných rizik a mimořádných událostí.


Pokud se chcete podrobně seznámit s projektem Hasiči pro školy, tak máte jedinečnou příležitost. Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje ve spolupráci s Národním institutem pro další vzdělávání pořádají dne 18. září 2019 v Otrokovicích seminář pro pedagogy, který je zaměřen na Ochranu člověka za běžných rizik a mimořádných událostí. V rámci semináře bude představen systém preventivně výchovné činnosti, kterou směřují profesionální hasiči k veřejnosti. Budou prezentovány současné projekty a pomůcky přímé i nepřímé podpory výuky výše uvedených problematik.

Co se týká samotného projektu Hasiči pro školy, autorský tým seznámí přítomné s jeho vizí, cíli a především si jej budou moct vyzkoušet od stažení, instalace až po samotné ovládání. Seminář se bude konat na hasičské stanici v Otrokovicích, pro pedagogy je zdarma. Je přístupný učitelům z jakéhokoliv kraje, nicméně kapacita je omezena. 


Přihlášku na seminář naleznete v příloze:

 https://www.hasiciproskoly.cz/clanek-pozvanka-na-odborny-seminar-250819


Autor: Šárka Kostková
Vložil/a: Šárka Kostková