Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Projekt kraje pro bezpečný internet

Startuje 6. ročník projektu Kraje pro bezpečný internet, ve kterém je možné se kromě prostudování e-learningových kurzů a krátkých videospotů zapojit do soutěžních kvízu o hodnotné ceny. Soutěž probíhá do 15. 11. 2019.

Lekce a soutěžní kvízy jsou dostupné na webových stránkách http://www.kpbi.cz/. Soutěžní kvíz bude dostupný do 15. 11. 2019. Poté proběhne losování vítězů a krajské finále soutěžního kvízu PLUS.

V loňském roce se do soutěžního kvízu zapojilo více než 31 000 žáků a studentů. Z výsledků testování vyplynulo, že největší obtíže při bezpečném chování na internetu dělají žákům a studentům otázky související se sdílením osobních údajů a fotografií.

Projekt Kraje pro bezpečný internet je realizován pod záštitou Asociace krajů ČR. V rámci svých aktivit také úzce spolupracuje s Policií ČR. Hlavním cílem projektu je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. V rámci projektu jsou kromě e-learningových kurzů pro žáky a studenty připraveny lekce pro učitele, rodiče a veřejnost, sociální pracovníky a policisty a videospoty pro rodiče, seniory a mládež.


 Plakat KPBI_2019_kr.pdf

Autor: Radim Sukop
Vložil/a: Radim Sukop