Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Něco o portálu Zdrave do života
 

Na portálu Zdravě do života najdete nabídku vzdělávání v oblasti EVVO a zdravého životního stylu. Web umožňuje sdílet informace a metodické materiály vytvořené v rámci projektu „Bezpečně a zdravě do života – rozvoj kompetencí v základním a středním vzdělávání“ (CZ.1.07/1.1.00/53.0009), který realizuje SVČ Klubko Staré Město se svými partnery a poskytuje cílovým skupinám vzdělávací programy, workshopy, pomůcky a metodickou podporu pro rozvoj vzdělávání v dopravní výchově a zdravém životním stylu, rozšiřuje klíčové kompetence žáků, profesní kompetence pedagogů, zlepšuje podmínky k využívání moderních metod a  motivuje k spolupráci subjektů na poli environmentální výchovy a osvěty.

V části Aktuální nabídka EVVO organizací najdou návštěvníci informace o chystaných aktivitách poskytovatelů vzdělávacích programů. Pro potřeby pedagogů slouží poradna zaměřená na  oblast dopravní výchovy, zdravého pohybu, zdravé stravy a prevence rizikového chování, kde mají tazatelé možnost položit dotaz odborníkům z praxe.

 

Partneři portálu Zdravě do života

   


Jak se v portálu pohybovat

Návody a tipy, jak pracovat v prostředí portálů rodiny Zkola naleznete v sekci  O portálu.

 

 

Jak si nastavit odběr novinek

Na této stránce je možno si nastavit odběr email informací o nově přidaných/změněných článcích v portálu Zkola. Tato funkce je dostupná pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.
  

Chcete-li tedy dostávat emailem informace o nově přidaných/změněných článcích na portálu Zkola, přihlaste se pod svým uživatelským účtem a níže na této stránce si vyberte sekce a podsekce, z nichž chcete dostávat informace.

 

Chete-li dostávat informace z celé sekce, je třeba označit všechny její podsekce.

Tlačítkem "Uložit změny" v dolní části stránky potvrdíte nastavení. Následně vám budou zaslány potvrzovací emaily o vytvoření upozrnění.
Při každé změně ve vámi označených částech portálu vám bude zaslán informační email včetně odkazu na zobrazení aktuálně změněného článku.
Budete-li chtít u libovolné sekce nastavit jinou frekvenci zasílání upozornění na změny, postupujte podle již zveřejněného návodu.
Články jsou publikovány pouze v sekcích Katalog organizací a Tématické oblasti
Skip Navigation Links.

Funkce pro nastavení odběru email informací je dostupná pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.