Zažijte Den mezinárodního vzdělávání s Příští stanicí svět

6. červen 2023
Autor/ka článku: Dům zahraniční spolupráce
Zažijte Den mezinárodního vzdělávání s Příští stanicí svět

Třetí ročník akce Příští stanice svět s podtitulem Den mezinárodního vzdělávání se bude konat již 22. června 2023 v prostorách Domu zahraniční spolupráce.

Na co se můžete letos těšit?

V zasedacích místnostech EVROPA SVĚT na vás čeká celá řada workshopů a diskusí s inspirativními hosty. Podělí se s vámi o své osobní příběhy, poznatky a tipy ze zahraničních studií, stáží a dobrovolnictví, které vám pomohou na vaší cestě za svými sny a mezinárodními zkušenostmi. V místnosti VESMÍR můžete pomocí virtuální reality objevovat nové metropole, vyzkoušet si cestu japonským rychlovlakem nebo se rozhlédnout z nejvyšších budov světa. Na hlavní stage (ve vnitrobloku) na vás pak čeká doprovodný program spolu s drobným občerstvením. Akcí vás provede známý moderátor Jakub Ouvín.

Setkáte se třeba s ambasadory Tomášem Novotným a Amandou Staškovou • Veronikou Krátkou Špalkovou (Novinářský inkubátor) • globální občankou Lenkou Kosmatovou (alias Chica Checa) • one-woman show Kláry Jíchové • Tukan a Anatol Svahilec (Slam poetry) • Marley Wildthing a mnoha dalšími…

Podrobný program a další informace najdete na webových stránkách Příští stanice svět a na Facebooku Domu zahraniční spolupráce. Vstup je zdarma, zájemcům o workshopy, přednášky a prezentace v místnostech EVROPA a SVĚT však doporučujeme pojistit si svoje místo jednoduchou on-line registrací na webu DZS. Ta je možná i na místě, ale kapacita v přednáškových místnostech je omezená, proto se raději registrujte s předstihem a vyhněte se případnému zklamání.

Budeme se těšit, až vám otevřeme dveře do světa u nás v Domě zahraniční spolupráce v centru Prahy.

 

Zdroj: Dům zahraniční spolupráce