Youth Environmental Education Congress

11. listopad 2021
Environmentální výchova
Autor/ka článku: Kateřina Borovinová
Youth Environmental Education Congress

Youth Environmental Education Congres (YEEC) je důležitou doprovodnou akcí významného 11. Světového kongresu Environmentální výchovy (WEEC), který se uskuteční 13. – 17. března 2022 v Praze. Kongres je zaměřený na podporu a rozvoj mladých lidí, kteří jsou aktivní v oblasti životního prostředí, klimatu, udržitelnosti či veřejného dění.

Středisko ekologické výchovy SEVER, které organizuje doprovodnou akci YEEC tímto hledá účastníky tohoto jedinečného kongresu, jehož středobodem jsou mladí lidé, kteří mění svět tím, že jsou aktivní v rámci občanských a environmentálních výzev, a podporují tak své vzdělání a kroky pro udržitelný život. Kongres bude plný interaktivních workshopů, seminářů, vzdělávacích exkurzí a výletů, diskusí u kulatých stolů, teambuildingových aktivit, přednášek slavných řečníků z WEEC a závěrečného galavečera.

Rádi bychom na této akci měli i Vás!

Podívejte se na podrobnější informace v přiloženém letáku v souborech ke stažení nebo na webových stránkách YEEC. V odkaze je již možné vyplnit přihlášku. Registrace je otevřena do 30. 11. 2021. Předpokládaný účastnický poplatek nepřesáhne 3 600 Kč/osoba (zahrnuje celý pětidenní program, drobné občerstvení a galavečer, zatímco doprava, náklady na pobyt a hlavní jídla nejsou zahrnuty). Zájemkyně a zájemci s ekonomicky obtížnými podmínkami mohou požádat o slevu. Středisko ekologické výchovy SEVER nabízí pomoc s hledáním vhodného ubytování a stravování během akce.
Pro vybraných 10 českých účastníků nabízíme i výraznou finanční podporu. SEVER díky projektu Erasmus pro Vás může uhradit následující:

  • zpáteční cestovné veřejnou dopravou z Vašeho místa bydliště do Prahy do 1 000 Kč (oproti doloženým jízdenkám)
  • zaplacení ubytování do výše 2 000 Kč
  • zaplacení účastnického poplatku ve výši 3 600 Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na kontaktní osobu.

Kateřina Borovinová
Středisko ekologické výchovy SEVER
Horská 175, Horní Maršov 542 26
https://sever.ekologickavychova.cz/

Soubory ke stažení