Webinář k dotačnímu programu „Podpora sebeobrany žáků na základních školách”

4. únor 2022
Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje
Autor/ka článku: Jana Galová
Webinář k dotačnímu programu „Podpora sebeobrany žáků na základních školách”

Realizační tým zve ve čtvrtek 17. února na webinář k novému dotačnímu programu Zlínského kraje „Podpora sebeobrany žáků na základních školách“, který je pořádán v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje III.

Součástí webináře bude obecný úvod obsahující informace ze strany Zlínského kraje v duchu proč byl program vyhlášen, na co a pro koho je zaměřen včetně informací, jak správně vyplnit a podat žádost. V druhé půli webináře budou představeni potenciální poskytovatelé kurzů sebeobrany a reálné sebeobrany.

Webinář se uskuteční dne 17. 2. 2022 od 14:00 hodin prostřednictvím MS Teams. Konkrétní odkaz pro vstup do online místnosti dostanou přihlášení účastníci na svůj mail den před konáním webináře. Vzhledem k tomuto faktu je nutné, aby zájemci v registračním formuláři vyplnili správně svůj kontaktní e-mail.

Program setkání naleznete v přiložené pozvánce. Přihlašovat se můžete nejpozději do 14. 2. 2022 prostřednictvím registračního formulářeVíce informací o dotačním programu „Podpora sebeobrany žáků na základních školách” naleznete na webu Zlínského kraje.

Soubory ke stažení