Výzva pro studenty, kteří chtějí složit jazykové zkoušky DELF/DALF 2024

18. leden 2024
Studium
Autor/ka článku: Petra Benešová
Výzva pro studenty, kteří chtějí složit jazykové zkoušky DELF/DALF 2024

Club Franco-Thèque Zlín, jako organizátor a realizátor jazykových zkoušek DELF/DALF, sděluje řádné termíny pro rok 2024, které naleznete včetně přihlášky na webových stránkách Club Franco – Tchèque Zlin.

Za dobu působení klubu a pod jeho záštitou úspěšně složilo tyto zkoušky ve Zlíně bezmála tisíc studentů a dospělých. Díky fungování Club Franco-Thèque Zlín, který je odborným garantem, nemusí zájemci jezdit do Brna nebo do Ostravy. Využijte proto této možnosti a získejte další stupínek ve svém vzdělání. Zkoušky lze skládat z následujících úrovní: A1, A2, B1, B2, popř. C1, C2, a to jak žáci v rámci kategorie scolaire, tak široká veřejnost. Veškeré instrukce ke složení zkoušky naleznete níže v souborech ke stažení.

Pokud stále nejste rozhodnuti a zkoušku do budoucna zvažujete, můžete se také zapsat do kurzů organizovaných přímo Club Franco-Thèque Zlín, kde pod vedením pěti zkušených pedagožek francouzského jazyka a rodilých mluvčích, jichž prošlo kurzy již více než 20 z různých koutů francouzsky mluvících zemí, získáte další neomezené možnosti vzdělávání.

Club Franco-Thèque Zlín má již 33letou historii a může se pochlubit celou řadou významných osobnostní, které jsou jejími čestnými členy a vzájemně se podporují, jako jsou například zlínská rodačka, umělkyně Daniela Foltýnová, která žije v Antibes, kde má svůj výtvarný atelier, dalším z významných členů je PhDr. Ondřej Andrys, MAE, MBA, MPA, státní tajemník na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Bonne chance à tous!