Věda na přání

14. listopad 2017
Přírodní vědy
Autor článku: Iva Čermáková
Věda na přání

Fakulta technologická naděluje Vědu na přání!

Věda na přání je bezplatný e-shop s populárně vědeckými přednáškami. Jeho účelem je obohatit a ozvláštnit středoškolskou výuku přírodovědných předmětů jako je fyzika, chemie, nebo biologie.

Seznamte se s novým projektem zlínské Fakulty technologické UTB.

Funguje to tak jednoduše, jak to jen jde. Vyberete si téma, které byste si rádi vyslechli, a lektor z řad akademiků fakulty přijede přímo na Vaši školu.

Stačí se podívat na web www.vedanaprani.cz v sekci „Kurzy” si vybrat přednášku podle vašich preferencí a vyplnit rezervační formulář. Tam mimo jiné stanovíte i své časové možnosti, které s vámi individuálně doladí. Na detailech se domluvíte přímo s lektorem, který se Vám v návaznosti na Vaši rezervaci ozve.

tak2.jpg

A nebojte, nenaděluje se jen o Vánocích. Projekt Věda na přání funguje celoročně. Nabízí se ale skvělá příležitost obdarovat své studenty ještě před Vánoci zajímavou přednášku zdarma, ať víte, jak spolupráce probíhá.

Kromě webových stránek komunikuje Věda na přání i na sociálních sítích, kde můžete sledovat nejaktuálnější dění, nové kurzy, lektory, či jiné novinky, které tvůrci vymyslí. (www.facebook.com/vedanaprani)

vnp_logo_černý text.png