Úspory na IT vybavení ve školství

23. listopad 2021
Webináře
Autor/ka článku: Jana Cenková
Úspory na IT vybavení ve školství

Společnost NEXINEO zve na online seminář s názvem Úspory na IT vybavení ve školství, který se uskuteční dne 1. 12. 2021 ve 14:00

NEXINEO je inovativní technologickou společností, která pomáhá školám v oblasti modernizace IT učeben pomocí virtualizovaného řešení, které bylo vyvinuté ve spolupráci s učiteli.

Ukážou Vám, jak je možné, i přes aktuální nárůst cen nejen v oblasti energií, nýbrž ve všech odvětvích ekonomiky, ušetřit až 500 000 Kč na nákladech IT učebny. Společně se podíváte na to, jak ve Vaší učebně snížit spotřebu elektrické energie téměř o 90 %, jak snížit provozní a investiční náklady, vytvořit zdravější pracovní prostředí pro žáky i učitele a eliminovat elektronický odpad a emise CO2.

V rámci online semináře budete mít příležitost nahlédnout do zákulisí společnosti. Ukážou Vám, co dokáže jejich řešení a jakým způsobem efektivně pomáhá už více než 400 školám v zemích V4.

Z kapacitních důvodů potvrďte svou účast na e-mailu zednik@nexineo.com. Následně Vám bude odeslána pozvánka s odkazem na připojení.

 

Soubory ke stažení