3. listopadu 2020 proběhla online formou konference k aktuálním tématům vzdělávací politiky Úspěch pro každého žáka 2020.
Na konferenci vystoupil prof. Andy Hargreaves, vládní konzultant mnoha zemí na “střední článek ve vzdělávání” a emeritní profesor Bostonské univerzity. Dalšími řečníky byli Olli-Pekka Heinonen, bývalý finský ministr školství a současný ředitel finské Národní agentury pro vzdělávání, Miroslav Hřebecký z EDUin, Silvie Pýchová ze Stálé konference asociací ve vzdělávání a další odborníci z českého vzdělávacího prostředí.
Shlédněte videozáznamy vystoupení zahraničních i domácích řečníků.
Den před konferencí ještě proběhlo pracovní setkání s Andym Hargreavesem, kterého se účastnilo cca 30 odborníků ze vzdělávacího sektoru. I záznam z tohoto setkání Vám nabízíme ke zhlédnutí.
V souborech ke stažení je Vám k dispozici přeložená publikace Andyho Hargreavese, kterou napsal společně s Michaelem T. O’Connorem.
Všechny výstupy z konference naleznete také na webových stránkách www.ucimekvalitne.cz
Další ročník konference proběhne 20. dubna 2021.