Zuška do ouška aneb Zuška v papučích stále na očích III

2. duben 2020
od 18.00 - ZUŠ Uherské Hradiště
Zuška do ouška aneb Zuška v papučích stále na očích III

Nejen výuka dětí, ale i kultura se v době trvajícího nouzového stavu přesouvá online. Tímto moderním trendem jde i uherskohradišťská Základní umělecká škola. Příznivci umění se mohou těšit na její třetí koncert, který bude tento čtvrtek 2. dubna v 18 hodin vysílán na školním Youtube kanálu.  

Internetové vysílání s podtitulem „koncert z obýváku“ odstartovala Základní umělecká škola Uherské Hradiště 18. března, od té doby se snaží potěšit diváky každý týden jedním koncertem. Žáci ZUŠky tak dávají nahlédnout nejen do svého hudebního umění, ale i do svých dětských pokojíčků, obývacích pokojů a domácího prostředí, v němž se natočí na mobil či tablet. Pro inspiraci se mohou diváci zaposlouchat i do slov a textů žáků literárně dramatického oboru nebo si prohlédnout obrázky dětí studujících výtvarný obor, které stejně jako hudebníci nyní tvoří doma a na dálku.  „Na našem třetím koncertu se můžete těšit na klavír, cimbál, housle i zpěv, ale nebude chybět ani sólista na trubku či dětský přednes,“ upřesňuje k programu ředitel školy Jiří Pospíchal.

Online koncert bude spuštěn prostřednictvím webových stránek www.zusuh.cz a Facebooku www.facebook.com/ZUSkaUH/ na Youtube kanálu uherskohradišťské Zušky. Pro ty, kteří by koncert nestihli, budou pokračovat reprízy v pátek 3. dubna v 10:00 a také v 18:00.

Vysílání bude stejně jako u prvního koncertu propojeno s Televizí TVS, které tímto děkujeme za spolupráci. Na televizních obrazovkách budete moci pořad zhlédnout ve středu, čtvrtek a pátek v čase 18:16. V každý den diváci uvidí jinou část koncertu, takže program bude vždy jiný a originální.

Podrobnosti

Začátek akce

2. duben 2020, od 18.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

2. duben 2020, do 19.30

Pořadatel

ZUŠ Uherské Hradiště
731 668 041

Cena

Online

Kapacita

Typ

Kulturní akce, Rodinná akce

Místo konání

ZUŠ Uherské Hradiště

Mariánské nám. 125
Uherské Hradiště 686 01