Univerzita zve na Zlínský Barcamp

4. červen 2022
od 10.00 - Fakulta managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně
Univerzita zve na Zlínský Barcamp

Tradice otevřených konferencí, tedy tzv. „barcampů,“ se po 4 letech vrací zpět do Zlína.  Tentokrát nese podtitul Zlínský Barcamp – podnikání (nejen) pro mladé a kreativní. Uskuteční se 4. června 2022 od 10 hodin na Fakultě managementu a ekonomiky zlínské univerzity (FaME).

Jelikož je podnikání neodmyslitelně spjato se Zlínem a Tomášem Baťou, není náhodou, že zlínská univerzita společně s Technologickým centrem pořádají tuto akci věnovanou právě podnikání a kreativitě.

Tak jako se Tomáš Baťa nevzdával, tak ani my se nevzdáváme a navazujeme na Baťovskou podnikatelskou tradici, kterou chceme dále rozvíjet, a podílet se tak na vytváření podnikatelského ekosystému ve Zlíně,“ sdělil Petr Novák z FaME.

Letošní ročník bude nabitý zajímavými jmény, která mají rozhodně k tématu podnikání co říci. Návštěvníci si poslechnou podnikatelský příběh Johnyho Machetteho, influencera, freelancera na volné noze a konzultanta startupů v oblasti digitální komunikace. Dále také například Martina Bernátka, zakladatele Ovečkárny – nejrychleji rostoucího e-commerce projektu ve Zlínském kraji, Jiřího Hlavenku, dlouholetého podnikatele v oblasti informačních technologií a investora např. projektu KIWI.com či Václava Muchnu, zakladatele softwarové společnosti Y soft.

Na Barcampu najdou své místo ale i mladí podnikatelé, o svůj raketový vzestup se totiž podělí třeba podnikatel Václav Tomanec, který již ve 25 letech dobyl americké trhy v oblasti nástrojů pro online reklamu amerických a kanadských e-shopů,“ popsal Petr Novák.

Organizátoři Zlínského Barcampu cílí na všechny, kteří chtějí podnikat, hledají praxi, zajímá je cestování anebo se rádi dozví něco nového. Dostanou  prostor pro nabytí nových kontaktů a poslechnou si zkušenosti ostatních.

Vstup na akci je zdarma pouze po předchozí registraci na webu www.zlinskybarcamp.cz.

Podrobnosti

Začátek akce

4. červen 2022, od 10.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

4. červen 2022, do 18.00

Pořadatel

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
+420 737 276 570

Cena

Zdarma

Kapacita

Vstup po registraci

Typ

Vzdělávací akce

Místo konání

Fakulta managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně

Mostní 5139
Zlín 760 01