Manželství v síti – přednáška pro manžele a snoubence

15. únor 2020
od 9.00 - 14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
Manželství v síti – přednáška pro manžele a snoubence

V týdnu od 10. do 16. února bude ve Zlíně pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka probíhat Národní týden manželství, který nabídne řadu aktivit pro všechny, kdo si myslí, že manželství je dobrá věc.

Ke zlepšení kvality soužití manželů či partnerů, kteří se na manželský slib teprve připravují, přispěje například seminář Manželství v síti jáhna a kadeřníka Jana Špilara. Záštitu nad seminářem, který se uskuteční v sobotu 15. února od 9 hodin ve foyer 14I15 Baťova institutu, převzala radní Zlínského kraje Michaela Blahová, zodpovědná za sociální oblast, neziskový sektor a rodinnou politiku.

„Když společně pracujeme na partnerském vztahu a uvědomíme si, že je dobré si vždy první položit otázku k sobě samému, a to: ´Co můžu udělat já, aby náš vztah byl lepší´, tak objevíme jiný pohled na udržení vztahu, na kterém je zapotřebí neustále pracovat. Jak v manželství, tak i v ostatních vztazích se nesmíme přestat snažit o zlepšení vzájemné komunikace. Ta, ať verbální nebo neverbální, by měla být základním kamenem každého soužití stejně jako tolerance, respekt a úcta. Naučit se vnímat potřeby toho druhého a snažit se prohubovat vzájemný cit, který k manželství vedl a nezapomínat na vzájemné ocenění,“ řekla radní Michaela Blahová.

Během celého Týdne manželství ve Zlíně budou moci ti, kdo se zaregistrují na stránkách manzelstvivezline.cz, získávat bezplatné SMS s námětem, jak potěšit svou „polovičku“ a co konkrétního udělat pro zlepšení vztahu. V kavárně Epupa Café v OC Obchodním centru Zlín dostanou manželské páry kávu zdarma. V Centru pro rodinu ve Zlíně bude probíhat kurz Manželské večery a v Klubu Pod Kánoí se uskuteční přednáška o manželství – Hlavně matka, nebo manželka? Další informace na www.manzelstvivezline.cz a www.credonf.cz

Podrobnosti

Začátek akce

15. únor 2020, od 9.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

15. únor 2020, do 13.00

Pořadatel

Credo NF
720 053 199

Cena

Dle ceníku vstupného.

Kapacita

Typ

Rodinná akce

Místo konání

14|15 Baťův institut, příspěvková organizace

Vavrečkova 7040
Zlín 760 01