Kytara a saxofon v hlavní roli. Zažijte skvělý hudební večer!

20. červen 2021
od 18.00 - 14|15 BAŤŮV INSTITUT, střecha budovy 14
Kytara a saxofon v hlavní roli. Zažijte skvělý hudební večer!

Odměňte se a po měsících kulturního „půstu“ vyražte  za zábavou! Teplé letní dny přímo nahrávají venkovním akcím. Pokud jste ještě žádnou nezažili, začněte u nás, ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU. Udělejte si hezký večer s partnerem nebo přáteli a přiďte v neděli 20. června v 18 hodin na střešní terasu pokochat se výhledem na okolní město a především zaposlouchat se do skvělého hudebního představení.

Blízko nebe se koná už několikátou sezónu a letos v něm zazáří oblíbení protagonisti kytarista Ondřej Svačina a saxofonista Radim Nowak. Kombinace kytary a saxofonu slibuje úžasný hudební zážitek.

„Blízko nebe je už stálicí v našem každoročním červnovém programu a ačkoliv jde o akci menšího charakteru díky omezené ploše střechy, každý rok láká návštěvníky, aby si užili ve venkovním prostoru na čerstvém vzduchu příjemný hudební večer. Střecha není veřejnosti běžně přístupná. Jde tak o mimořádnou příležitost, jak se na ni podívat. Výhled do města ze střešní terasy je opravdu působivý. Vzhledem ke krátké letní sezóně není akcí pořádaných na střeše mnoho, proto doporučuji zájemcům neváhat a obstarat si lístky co nejdříve. Kdo má rád recitály a pořady v komorním provedení s malým publikem, bude jistě nadšen.“ uvedla první společenskou akci letošní letní sezóny Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

Oba hudebníci jsou v regionu známé osobnosti. Ondřej Svačina vystudoval klasickou a jazzovou kytaru na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a vystupoval například s Abbou revival, 80´s Factory a Alicí Konečnou. Mnozí ho znají také jako člena kapely Foxy Hunters. Saxofonista Radim Nowak má za sebou také bohatou hudební průpravu. Působil ve filharmonii, divadle, symfonickém i dechovém orchestru. Jeho energie i charisma oslovují široké publikum. Je opravdovým showmanem mnoha hudebních žánrů.

Věříme, že vás atmosféra místa a projev obou hudebníků vtáhnou do té správné nálady. Odstartujte spolu s námi letní kulturní sezónu! Neváhejte a pořiďte si včas své lístky, dokud jsou k mání.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji na recepci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU nebo také online na webu www.14-15.cz.

Podrobnosti

Začátek akce

20. červen 2021, od 18.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

20. červen 2021, do 19.30

Pořadatel

14|15 BAŤŮV INSTITUT
573 032 111

Cena

199 Kč

Kapacita

Typ

Kulturní akce

Místo konání

14|15 BAŤŮV INSTITUT, střecha budovy 14

Vavrečkova 7040
Zlín 760 01