Koncert pěveckého sboru ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

10. říjen 2020
od 18.00 - Kino Valmez
Koncert pěveckého sboru ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

Sobota 10. 10. 2020 je den, který je svým číselným uspořádáním nezapomenutelný. Právě proto jej zvolil dětský pěvecký sbor MIBIDIZO působící při Základní umělecké škole Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, aby oslavil 20 let své existence. Velkolepý galakoncert, na kterém se představí nejen současní, ale i bývalí zpěváci, se uskuteční od 18 hod v Kině Valmez.

Tento koncert není jen běžným vystoupením MIBIDIZA, chceme zde poděkovat všem lidem, kteří se na vzniku sboru podíleli, kolegům a kamarádům, kteří naši činnost podporují, píšou pro nás skladby, korepetují naše vystoupení, doprovází nás na další hudební nástroje a pomáhají nám organizovat koncerty. Říjnový koncert bude rovněž jedinečný v tom, že dojde k setkání současných i bývalých zpěváků sboru, kteří si pro posluchače připraví společný program,” uvádí zakladatelka sboru, sbormistryně Eva Ježíková.

Výjimečnému večernímu galakoncertu bude předcházet výstava fotografií a diplomů sboru, která bude veřejnosti přístupná již od 16 hod v prostorách Kina Valmez. Program koncertu bude pestrý, vystoupí nejen pěvecký sbor MIBIDIZO, ale rovněž i “mladší sourozenec” miniDIZO. Během večera dojde ke slavnostnímu křtu CD a not “Zatoulané písničky”, jejichž autorkou je právě Eva Ježíková.

Vystoupí také bývalí členové sboru. První zkouška proběhne v předvečer výročního koncertu, tedy v pátek 9. 10. 2020 v 17 hodin, druhá poté v den koncertu 10. 10. od 10:00 v Kině Valmez. Všichni zpěváci, kteří se chtějí vystoupení zúčastnit, najdou noty skladeb na webu či facebooku sboru MIBIDIZO nebo webových stránkách školy.

MIBIDIZO je moje celoživotní radost. Je úžasně motivující tvořit s talentovanými mladými lidmi, kteří mají neuvěřitelné množství energie, jsou nadšení a draví. Věřím, že i dalších dekádách bude MIBIDIZO společenstvím skvělých hudebníků, pro které bude muzicírování důležitou součástí jejich života,” dodává Eva Ježíková.

Více informací na www.zus-vm.cz

Podrobnosti

Začátek akce

10. říjen 2020, od 18.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

10. říjen 2020, do 20.00

Pořadatel

ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí
730 548 194

Cena

Dle ceníku vstupného

Kapacita

Typ

Kulturní akce

Místo konání

Kino Valmez

Nábřeží 268
Valašské Meziříčí 757 01