I hudba může pomoci

12. březen 2022
od 17.00 - 14|15 BAŤŮV INSTITUT
I hudba může pomoci

V sobotu 12. března od 17 hodin se v kavárně ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU uskuteční 4. ročník benefičního koncertu I HUDBA MŮŽE POMOCI v rámci projektu Pomáháme onkologii. Vystoupí žáci ZUŠ Zlín, kapela zpěvačky Jiřiny Lysákové a večer uzavře zlínská kapela MERS. Připravený je bohatý doprovodný program. Výtěžek ze vstupného i z prodejních předmětů poputuje k onkologickým pacientům KNTB a.s. ve Zlíně. Akci pořádá zpěvačka Jiřina Lysáková a 14|15 Baťův institut, příspěvková organizace.

Návštěvníci koncertu uvidí celkem tři hudební tělesa ze Zlína. Akci budou otvírat žáci ZUŠ Zlín – Jižní Svahy, poté vystoupí se svou kapelou zlínská zpěvačka Jiřina Lysáková. Po jejich vystoupení bude předán šek zástupcům Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a večer završí koncert kapely MERS.

Vstup na benefiční koncert je 100 Kč a tak jako předchozí ročníky i letos jde celá částka do zapečetěné kasičky. To však není jediný způsob, jak mohou lidé přispívat a pomáhat. V rámci doprovodného programu benefičního koncertu bude probíhat prodej mnoha různých krásných předmětů, mezi nimiž budou i náramky přátelství z projektu Pomáhejme onkologii.

„Opět je letos možné pořádat charitativní akce a můžeme tak podpořit právě tento koncert na pomoc onkologickým pacientům ve Zlíně. Věřím, že si návštěvníci tento večer užijí a zároveň tak přispějí na dobrou věc,“ uvedla Ing. Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

„Žijeme v hodně složité době, kdy epidemii vystřídala válka, se kterou jsou spojené sbírky a charitativní akce. I v této situaci je však důležité pořádat akce se zavedenou tradicí, protože onkologie je oblast, která si pravidelnou podporu vyžaduje. Jsem ráda, že se v této složité době nezapomnělo na benefiční koncert, který se již tradičně koná na podporu projektu Pomáháme onkologii,“ uvedla Zuzana Fišerová, radní pro oblast kultury a školství.

Více informací na www.14-15.cz.

Podrobnosti

Začátek akce

12. březen 2022, od 17.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

12. březen 2022, do 20.00

Pořadatel

Jiřina Lysáková a 14|15 Baťův institut
573 032 111

Cena

100 Kč

Kapacita

Typ

Kulturní akce

Místo konání

14|15 BAŤŮV INSTITUT

Vavrečkova 7040
Zlín 760 01