Festival ZUŠ Alfréda Radoka

21. říjen 2020
od 16.00 - Kostel Nejsvětější Trojice
Festival ZUŠ Alfréda Radoka

Ve dnech 21.—24. října se uskuteční jubilejní ročník multižánrového festivalu ZUŠ Alfréda Radoka. Na posluchače ve Valašském Meziříčí čeká pestrý program plný hudebních zážitků. Uslyší Brněnský kontrabasový orchestr, Michala Žáčka a samozřejmě žáky školy, orchestr JazzZušák či smyčcový orchestr školy.

Tradiční festival Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, který měl proběhnout v květnu tohoto roku, odstartuje ve středu 21. října v 18:00 v prostorách kostela sv. Trojice a to koncertem Filmových melodií. Prostory kostela rozezní žáci školy také o den později ve čtvrtek 22. října v 17:00, kdy proběhne Kytarový koncert s hosty z Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži. Festival bude pokračovat vystoupením dechového orchestru JazzZUŠák a bicího seskupení DRUMATIX, které se představí v pátek 23. října od 18:00 v kině Valmez. Spolu s nimi zahraje i fenomenální saxofonista a hráč na dechové nástroje Michal Žáček. Vstupné na všechny tyto koncerty je dobrovolné.

Vyvrcholením festivalu bude koncert Brněnského kontrabasového orchestru, se kterým zahrají také žáci školy.  Koncert se odehraje v prostorách kina Valmez v sobotu 24. října od 18:00. „Doufáme, že již nedojde ke komplikacím a festival se uskuteční bez větších problémů. Těšíme se na vystoupení žáků a unikátních hostů a také na setkání se všemi příznivci a posluchači.“ uvádí Petr Hajdyla, ředitel školy. Vstupenky na hlavní koncert budou k zakoupení na kzvalmez.cz nebo v informačním centru města.

Pro aktuální informace sledujte stránky školy www.zus-vm.cz nebo facebook školy: ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí.

Podrobnosti

Začátek akce

21. říjen 2020, od 16.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

24. říjen 2020, do 19.00

Pořadatel

ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí
730 548 194

Cena

Dle ceníku vstupného

Kapacita

Typ

Kulturní akce

Místo konání

Kostel Nejsvětější Trojice

Sokolská 593/26
Valašské Meziříčí 757 01