13. Reprezentační ples podnikatelů Zlínska

22. únor 2020
od 20.00 - Interhotel Moska
13. Reprezentační ples podnikatelů Zlínska

Jednou z největších společenských událostí února ve Zlíně bude 13. Reprezentační ples podnikatelů Zlínska, který se koná v sobotu 22. února od 20.00 hodin v Interhotelu Moskva ve Zlíně. Průvodci plesem budou herci Jan Čenský a Markéta Hrubešová. V bohatém programu vystoupí mimo jiné zpěvačka Marcela Holanová, manželé Petra a Roman Vojtkovi, oblíbené hudební a taneční skupiny. účastníci plesu nepřijdou ani o bohatou tombolu.

Jako každým rokem je pro Vás připraven bohatý program a spousta atraktivních hostů. Moderátory této vysoce společenské akce budou tradičně Jan Čenský a herečka  Markéta Hrubešová. 

Mezi hlavními hosty pak přivítáme zpěvačku Marcelu HOLANOVOU a muzikálovou zpěvačku a herečku Petru Vraspírovou-VOJTKOVOU, která společně se svým manželem Romanem VOJTKEM vytváří skvělou pěveckou dvojici a proto se můžete těšit na spoustu muzikálových hitů. Reprezentační ples také ozdobí svým tanečním vystoupením přední česká taneční skupina NEFERTARI Dance. Těšit se můžete také na skvělé tanečníky Dance studio STARLIGHT. Své pozvání přijala ve své premiéře brněnská hudební skupina PANORAMA Band a chybět nebude také oblíbená hudební skupina SHOWBAND Pavla Březiny. Ples ozdobí svých originálním programem také mexická hudební skupina MARIACHI ESPUELAS. 

Nepřijdete ani o oblíbenou tombolu.

V ceně vstupenky, jež má hodnotu 1.490 Kč pro jednu osobu, je započítána nejen programová část, ale rovněž bohatá rautová večeře pro účastníky, uvítací přípitek. Na stole bude založeno 0,7 l vína, které je počítáno pro 2 osoby a je již započítáno do ceny vstupenky.

Podrobnosti

Začátek akce

22. únor 2020, od 20.00 - AKCE SKONČILA

Konec akce

22. únor 2020, do 23.00

Pořadatel

www.ivajanalova.cz
603 769 640

Cena

1.490 Kč za osobu

Kapacita

Typ

Kulturní akce

Místo konání

Interhotel Moska

nám. Práce 2512
Zlín 760 01