Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Testy k přijímacím zkouškám na vysoké školy
Chcete si vyzkoušet, jak byste uspěli při přijímacím řízení na vysoké školy? Vyberte si ze seznamu dostupných online testů studijních předpokladů českých univerzit na portálu SeznamŠkol.eu. ​


Přijímací zkoušky na vysoké školy se nekontrolovatelně blíží. A i kdyby se člověk učil sebevíc, stejně má stále tak trochu strach. Třeba i z toho, zda mu bude vyhovovat styl a zpracování testu, jestli se vejde do stanoveného časového limitu nebo jak je to vlastně s bodováním otázek. Takovou standardní cestu, jak se těchto obav zbavit, představují vzorové papírové testy z minulých let. Ale…

Nejdřív je třeba přenést testy pomocí tiskárny z počítače na papír, pak si nařídit na mobilu časovač, a až potom se pustit do zaškrtávání nekonečného množství odpovědí vzorových otázek. Tím to ale, bohužel, ještě nekončí. Test už je sice vyplněný, ale teď přichází na řadu opravování, bodování a vyhodnocování.

Tomuhle všemu se ale můžete vyhnout díky online testům na portálu SeznamŠkol.eu. Najdete tam testy k přijímacím zkouškám hned na několik vysokých škol v České republice. Díky tomu získáte lepší představu o tom, jak vlastně takový test může vypadat. Nebo Vás spíš trápí otázka, kolik času vám asi tak vyplnění testu zabere? Tohle všechno se z online testu dozvíte.

Stačí si jen najít konkrétní školu, popřípadě fakultu, a spustit test. Součástí online testu je i časomíra, takže si lze průběžně kontrolovat zbývající čas. Po skončení testu dojde automaticky k jeho vyhodnocení a u špatně zodpovězených otázek se ukáže i správná odpověď. A úplně nakonec to nejlepší – nemusíte se zbytečně trápit s počítáním bodů, systém to za vás udělá sám. Stačí kouknout na jejich celkový počet a pohodlně zjistit, zda byl pro vás tenhle test „nanečisto“ úspěšný. Díky takto zpracovaným testům zvládnete projít mnohem větší množství testů a s tím přímo úměrně rostou i vaše znalosti.


Proč to nezkusit?  Stačí kliknout na online testy portálu SeznamŠkol.eu  a najít si ten správný test. Pak už nezbývá nic jiného než popřát hodně štěstí při učení i u samotných „ostrých“ přijímaček!

SeznamŠkol.eu.jpg


Autor: Klára Vencová
Vložil/a: Jana Vodáková