Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Webový portál Burza učebnic
​​​Burza učebnic je inzertní portál specializovaný na prodej učebnic, skript a ostatní studijní literatury. Je moderní, přehledný a uživatelům nabízí zajímavé funkce.

 
 

Proč používat Burzu učebnic?

1. Ušetříte peníze
Nové učebnice stojí hodně peněz a vybavit žáčky a studenty učebnicemi hodně zatíží rodinný rozpočet. Na Burze učebnic nakoupíte učebnice či skripta za zlomek ceny učebnic nových.
 
2. Pomůžete přírodě
Výroba nových učebnic je náročná na spotřebu papíru i na energii. Nákupem použitých učebnic na Burze učebnic zachráníte nejeden strom, ulehčíte životnímu prostředí a snížíte svou uhlíkovou stopu.
 
3. Vyděláte peníze
Leží vám doma ve skříních a v krabicích  učebnice a skripta, které už  nepotřebujete? Nemusíte s nimi hned do kontejneru, na Burze učebnic můžete učebnice zajímavě zpeněžit a ještě si uvolnit místo na potřebnější věci, například na učebnice nové.
 
Kolik stojí použití Burzy učebnic?
 
Použití Burzy učebnic je zdarma, za vkládání inzerátů na prodej učebnic v neomezeném  množství, ani za odpovídání na nabídky se neplatí nic. Podrobnější informace najdete na www.burzaucebnic.cz/informace/o-burze-ucebnic/
  
 
Zdroj: Národní informační centrum pro mládež, www.nicm.cz
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková