Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Informace pro zájemce o dobrovolnickou činnost - jak se stát dobrovolníkem, kde hledat příležitosti, legislativa a další.
 
 • Dobrovolnictví

  22. 8. 2019, Martina Němcová

  Dobrovolná práce je určena lidem, jejichž prioritou není výdělek, ale pomoc dobré věci. Základní informace o dobrovolnictví v České republice i v zahraničí, konkrétní nabídky a další zdroje informací jsou zde.
  »Celý článek«

 • INEX-SDA spustilo web o dobrovolnictví

  15. 8. 2014, Ondřej Šolar

  INEX - Sdružení dobrovolných aktivit spustilo nový web. Najdete zde aktuální nabídku volných projektů EVS, workcampů, střednědobých i dlouhodobých projektů, ale také pozvánky na zajímavé akce a pořady.
  »Celý článek«

 • Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem

  22. 8. 2019, Ondřej Šolar

  Dobrovolnické centrum Tandem poskytuje informace o podmínkách dobrovolnictví, umožní první kontakt s vybranou hostitelskou organizací a vyřizuje administrativní záležitosti spojené s vysláním dobrovolníků.
  »Celý článek«

 • Dobrovolnictví - brožura vydaná NICM

  22. 8. 2019, Ondřej Šolar

  Brožura o dobrovolnictví, kterou vydalo Národní informační centrum pro mládež a Eurodesk, vám pomůže zorientovat se v oblasti dobrovolnictví.
  »Celý článek«

 • Dobrovolníci mění svět

  22. 8. 2019, Ondřej Šolar

  Sborník příkladů dobré praxe vydal Národní institut dětí a mládeže MŠMT u příležitosti Evropského roku dobrovolnictví vyhlášeného Evropskou komisí pro rok 2011.
  »Celý článek«