Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Veletrh práce a vzdělávání 2018

V těchto dnech připravuje Krajská hospodářská komora Zlínského kraje spolu se svými partnery Veletrh práce a vzdělávání, který se uskuteční 4. a 5. října 2018 v Kongresovém centru ve Zlíně. Setkání, propojující školy s praxí, je určeno pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodiče, pro kariérové a výchovné poradce i širokou veřejnost.  


Návštěvníci získají informace, důležité pro rozhodování o budoucím zaměstnání nebo o výběru střední školy, budou mít možnost komunikovat s významnými zaměstnavateli Zlínského kraje, získají přehled o aktuální situaci na pracovním trhu a dozví se detaily o aktuálních požadavcích na studium vystavujících středních škol.  

Veletrh pořádá Zlínský kraj jako nositel projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje a vzdělávání pro území Zlínského kraje (IKAP) a organizačně jej zajišťuje Krajská hospodářská komora Zlínského kraje, která je partnerem tohoto projektu. Jako vystavovatelé se veletrhu zúčastní střední školy Zlínského kraje, Univerzita Tomáše Bati, významní zaměstnavatelé regionu a další partnerské organizace, mezi nimi Úřad práce a Centrum kariérového poradentství.

Hlavní program dvoudenního Veletrhu práce a vzdělávání bude soustředěn ve velkém sále Kongresového centra, kde budou umístěny stánky vystavovatelů z řad středních škol a spolupracujících firem. V malém sále bude probíhat doprovodný program, který bude zájemce seznamovat s kroky při zavádění prvků duálního systému vzdělávání, s tématy Akčního plánu Paktu zaměstnanosti, budou zde probíhat bloky rozhovorů na téma polytechnické a odborné vzdělávání ve Zlínském kraji a další aktivity určené pro veřejnost.

Ve čtvrtek 4. 10. 2018 bude Veletrh otevřen od 10 do 18 hodin, v pátek od 8 do 16 hodin. Vstup je pro návštěvníky zdarma díky finančnímu zabezpečení akce z OP VVV 2014-2020, projektu č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008497. Přístup je bezbariérový a k dispozici je   parkování v podzemních garážích budovy Kongresového centra.


 Plakát Veletrh práce a vzdělávání.pdf 


Kontakt:
Mgr. Pavla Stachová
koordinátorka odborných aktivit projektu IKAP
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
Tel. 602 556 364
e-mail: stachova@khkzk.cz
www.khkzk.cz

 

Plakát VELETRHY PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ bus.jpg

IKAP.JPG

Autor:  
Vložil/a: Jana Galová