Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Aktuality z dění

 • Přednáška o mediální manipulaci

  18. 12. 2018, Matěj Šuráň

  Dne 30.11. 2018 uspořádal krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje, přednášku o mediální manipulaci, vedenou panem Vlastimilem Waicem, pro zájemce z řad studentů spolupracujících středních i základních škol.
  »Celý článek«

 • Uskutečnila se debatní soutěž Zlínská Argubitka

  29. 10. 2018, Matěj Šuráň

  Dne 10. října se v budově Gymnázia a jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Zlín uskutečnila historicky první debatní soutěž ve Zlíně – Zlínská Argubitka.
  »Celý článek«

 • Volby pro XII. volební období

  5. 2. 2018, Matěj Šuráň

  23. 10. 2017 proběhly na schůzi krajského parlamentu dětí a mládeže volby do předsednictva. Každý z kandidátů se krátce představil a řekl nám něco o tom, čeho by chtěl za rok v předsednictvu dosáhnout. Předsedou se stal Roman Liška a místopředsedou je Matěj Šuráň. Dále do předsednictva byli zvoleni Břetislav Španěl, Dominik Vanduch a Martin Glíž.
  »Celý článek«

 • Druhé zasedání 2017-2018

  5. 2. 2018, Matěj Šuráň

  V pondělí 22. ledna se uskutečnila druhá schůze Krajského parlamentu dětí a mládeže Zlínského kraje. Předseda Roman Liška započal druhé jednání.
  »Celý článek«

 • První zasedání 2017-2018

  4. 2. 2018, Matěj Šuráň

  V pondělí 23. Října se uskutečnilo XII. zasedání Krajského parlamentu dětí a mládeže Zlínského kraje. Předsedkyně Magdalena Tichavská započala jednání a přivítala nové členy parlamentu a představila jim činnost parlamentu.
  »Celý článek«

 • Krajský parlament dětí a mládeže Zlín

  3. 1. 2017, Martina Zralá

  Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje (KPDM ZK) je tvořen zástupci z jednotlivých měst a škol Zlínského kraje. Každá škola má právo vyslat dva své zástupce. V čele Krajského parlamentu stojí předseda, který dohlíží na průběh zasedání a na fungování parlamentu. Předsedovi pomáhají dva místopředsedové a rada. Členové jsou rozděleni do výborů, ve kterých společně pracují. Zasedání KPDM ZK probíhá každé dva měsíce.
  »Celý článek«