Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Krajského parlamentu dětí a mládeže Zlínského kraje, které slouží našim členům Parlamentu k lepší spolupráci, ale hlavně široké veřejnosti, která má možnost se dozvědět více informací o samosprávné skupině dětí a mládeže, jejímž partnerem je zastupitelstvo Zlínského kraje.

Doufáme, že budou naše stránky patřit mezi Vaše pravidelně navštěvované stránky, na kterých najdete informace o lidech, kteří zastupují Vaši školu, školu Vašeho dítěte, či školské zařízení, domovy mládeže, nepolitické spolky nebo střediska volného času.


 • Volby pro XII. volební období

  5. 2. 2018, Matěj Šuráň

  23. 10. 2017 proběhly na schůzi krajského parlamentu dětí a mládeže volby do předsednictva. Každý z kandidátů se krátce představil a řekl nám něco o tom, čeho by chtěl za rok v předsednictvu dosáhnout. Předsedou se stal Roman Liška a místopředsedou je Matěj Šuráň. Dále do předsednictva byli zvoleni Břetislav Španěl, Dominik Vanduch a Martin Glíž.
  »Celý článek«

 • Druhé zasedání 2017-2018

  5. 2. 2018, Matěj Šuráň

  V pondělí 22. ledna se uskutečnila druhá schůze Krajského parlamentu dětí a mládeže Zlínského kraje. Předseda Roman Liška započal druhé jednání.
  »Celý článek«

 • První zasedání 2017-2018

  4. 2. 2018, Matěj Šuráň

  V pondělí 23. Října se uskutečnilo XII. zasedání Krajského parlamentu dětí a mládeže Zlínského kraje. Předsedkyně Magdalena Tichavská započala jednání a přivítala nové členy parlamentu a představila jim činnost parlamentu.
  »Celý článek«

 • Krajský parlament dětí a mládeže Zlín

  3. 1. 2017, Martina Zralá

  Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje (KPDM ZK) je tvořen zástupci z jednotlivých měst a škol Zlínského kraje. Každá škola má právo vyslat dva své zástupce. V čele Krajského parlamentu stojí předseda, který dohlíží na průběh zasedání a na fungování parlamentu. Předsedovi pomáhají dva místopředsedové a rada. Členové jsou rozděleni do výborů, ve kterých společně pracují. Zasedání KPDM ZK probíhá každé dva měsíce.
  »Celý článek«