Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Kde hledat radu či pomoc

Dostali jste se do situace, kdy si nevíte rady a hodila by se vám rada, pomoc, podpora někoho blízkého nebo odborníka? O některých osobních tématech se těžko hovoří nebo vzbuzují přílišvelké emoce, starosti, trápení. Právě proto se chceme i na našem portále zaměřit na témata týkající řešení krizových, zátěžových situací v životě člověka, osobnostního rozvoje a prevence rizikového chování.

V klidu domova nebo jakéhokoliv bezpečného prostředí si můžete přečíst články v rubrice Sociálně patologické jevy a jejich prevence. Užitečné informace přináší portál Kudy kam, který je součástí naší rodiny portálů Zkola.cz.  Na webu Zdravě do života najdete texty zaměřené na zdravý životní styl, bezpečný pohyb, zdravou stravu a duševní hygienu. 
 

Nemusíte se obávat ani osobního kontaktu s odborníky. Mnohé organizace poskytující pomoc pracují i s anonymní klientelou. Na portále Zkola v sekci Rodiče a veřejnost, jsou pro vás přehledně zpracované aktuálně dostupné možnosti a kontakty na pomáhající profesionály.