Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Zapojte se do Světového dne laskavosti

​Zapojte se do oslav Světového dne laskavosti 13. listopadu 2019 a zjistěte, jaké to je, když druhým uděláte radost dobrým skutkem. 


Registrace bude spuštěna 27. srpna 2019 na www.jsemlaskavec.cz. Prvních 121 zaregistrovaných učitelů získá zážitkový den v Praze. Minulý rok se zúčastnilo 14 000 dětí ze 193 měst z celé České republiky a my věříme, že i letos přitáhneme pozornost ke konání dobrých skutků. Věříme, že laskavé chování může změnit celkovou atmosféru ve škole i v partě. A taky v jednoduchou rovnici, že laskavost plodí laskavost.


Jak se zapojit

Přihlásit se mohou třídy, spolky, zájmové kroužky, skupiny dětí z dětských domovů nebo

kamarádi ve věku 3-18 let z celé České republiky. Stačí si vybrat dobrý skutek a zaregistrovat se na tomto webu. Registraci vyplňuje vždy učitel nebo vedoucí starší 18let.

Vybranou laskavost můžete uskutečnit od 1. do 13. listopadu 2019, ale ideálně přímo na

Světový den laskavosti ve středu 13. listopadu!

Jak se zapojit
Přihlásit se mohou třídy, spolky, zájmové kroužky, skupiny dětí z dětských domovů nebo kamarádi ve věku 3-18 let z celé České republiky. Stačí si vybrat dobrý skutek a zaregistrovat se na tomto webu. 

Registraci vyplňuje vždy učitel nebo vedoucí starší 18let.
Vybranou laskavost můžete uskutečnit od 1. do 13. listopadu 2019, ale ideálně přímo na Světový den laskavosti ve středu 13. listopadu!


 #jsemlaskavec 2019 leták.pdf

Autor: Alžběta Babinská
Vložil/a: Jana Cenková