Středoškolák roku 2024

12. duben 2024
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Adam Holda
Středoškolák roku 2024

Dobrovolnická nezisková organizace ProStředoškoláky pořádá 10. ročník největší soutěže v mimoškolních aktivitách v České republice Středoškolák roku 2024. Soutěž je určená pro studentky a studenty středních škol a klade si za cíl ocenit je za jejich nasazení v rozvojových aktivitách mimo školu.

Oceňujeme aktivní středoškolačky a středoškoláky, kteří na sobě pracují a tvoří hodnoty pro celou společnost. Tvoříme komunitu a přátelství mladých lidí, která má co nabídnout světu i sama sobě. Šíříme povědomí o středoškolských příležitostech a staráme se o to, aby se jich mohl chopit každý. Finalistům pomáháme s dalším rozvojem a jejich příběhy šíříme nejen mezi jejich vrstevníky.

Milá aktivní středoškolačko, milý aktivní středoškoláku, přijmi naši výzvu přihlásit se do největší soutěže v mimoškolních aktivitách v České republice! Naší prací je hledat mladé talenty a věříme, že právě ty můžeš získat titul Středoškoláka roku 2024.

Baví tě věda, podnikání, umění, nebo se věnuješ něčemu jinému? Přihlas se do soutěže na stránkách stredoskolakroku.cz a přidej se do komunity aktivních středoškoláků!

Čeho všeho lze už na střední škole dosáhnout? Nech se inspirovat na Konferenci Free Spirit, která se koná 20. dubna v SHQ Centrále ČSOB v Praze.

Pro více informací navštiv náš web www.stredoskolakroku.cz a sleduj nás na Facebooku a Instagramu!