Středoškolák roku 2021

15. duben 2021
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Radim Sukop
Středoškolák roku 2021

Organizace ProStředoškoláky pořádá 7. ročník soutěže Středoškolák roku, ve které jsou oceněni ti nejaktivnější účastníci. Přihlašování je otevřeno do 10. května 2021.

Účastníš se soutěží? Děláš vědu? Sportuješ? Podnikáš? Dobrovolničíš? Zkrátka děláš něco nad rámec povinné školní výuky? Pak je soutěž Středoškolák roku přímo pro Tebe. Takové jako Ty hledáme, chceme propojit, ocenit a ukázat veřejnosti, že vzdělávání “za” školou je velmi důležité pro osobní růst a budoucí profesi.

V soutěži hodnotíme především počet, pestrost a rozsah mimoškolních aktivit a úspěchů studentů. Nejúspěšnějších 65 soutěžících pak má možnost účastnit se série vzdělávacích workshopů a 25 nejaktivnějších studentů jsou pozváni na letní víkendové setkání v Jizerských horách.

Středoškolák roku je skvělá příležitost poznat inspirativní vrstevníky, zažít a naučit se něco nového, potkat spoustu přátel a získat zkušenosti do budoucna. Každý další ročník nás utvrzuje v tom, že středoškoláci, kteří se vzdělávají mimo školu se dokáží lépe rozhodnout o svém budoucím povolání a efektivněji se učí. Tváře našich finalistů proto často vídáme např. v časopisech Euro a Forbes.

Více informací naleznete na webových stránkách https://www.prostredoskolaky.cz/soutez.