Staňte se partnerskou školou Future Port Youth 2023

16. říjen 2023
Žáci a studenti
Autor/ka článku: Michaela K. Mixová, Future Port Youth
Staňte se partnerskou školou Future Port Youth 2023

Dovolte nám pozvat vaši školu na 3. ročník mezinárodní konference o budoucnosti a technologiích pro studenty a učitele Future Port Youth. Cílem je mladé lidi inspirovat, podpořit jejich podnikavost a digitální znalosti, ukázat kariérní příležitosti, i to jak technologie využít ke zlepšování světa kolem nás.

Obsah a řečníci

Řečníci z USA, Velké Británie, Finska, Česka a dalších zemí letos představí témata jako Budoucnost s AI, Budoucnost jídla, Budoucnost dezinformací, Udržitelná budoucnost, Studenti (z)mění svět, Propojený mozek a další. Aktuální témata a řečníky naleznete na webu konference.

Budoucnost přímo do vaší školy

Registrované partnerské školy získají možnost připojit se zdarma k akci se svými studenty a učiteli přímo ze tříd místo běžného vyučování. A to buď přes live-streaming nebo přes videokonferenci, kde mohou navíc vstupovat do vysílání a diskutovat s řečníky. Fyzická účast na akci v Praze je na pozvání pro 200 studentů a učitelů z nejdříve registrovaných partnerských škol.

Registrace zdarma

Registrace je pro školy a studenty zdarma na futureportyouth.com/register. Více informací na webu konference a v letáku v souborech ke stažení.