Registrace na portál

10. leden 2020
Aktuality
Autor/ka článku: Jana Cenková
Registrace na portál

Vážení návštěvníci portálů Zkola, byla spuštěna registrace na portál. Neprovádějte, prosím, registraci na další portály, pouze na jeden. Zprovozňujeme rozkopírování Vašich registračních údajů.

Registrace je možná po vyplnění registračního formuláře. K této registraci slouží zelený blok s tlačítkem a výzvou k registraci, zobrazený v různých místech našich stránek. Na hlavní stránce jej naleznete ve spodní části pod Kalendářem akcí, případně v odkazu na konci tohoto článku.

Registraci dokončíte přes odkaz, který Vám bude doručen na Vámi zadaný e-mail. Pokud e-mail neobdržíte cca do 5 minut, zkontrolujte nevyžádanou poštu. V odkazu si zvolte Vaše heslo, případně ponechejte heslo vygenerované systémem a potvrďte tlačítkem Vytvořit nové heslo.

Po přihlášení jste automaticky přesměrováni do vašeho uživatelského profilu, ve kterém můžete upravovat či vytvářet váš povolený obsah (inzerce volných míst, akce apod.). V této administraci jsou důležité položky v levém menu.

Že jste správně přihlášeni poznáte podle toho, že v zeleném tlačítku „Přihlášení“ v hlavičce webu vidíte své jméno, resp. jméno, které jste při registraci zadali.

POZOR! Uživatelské jméno a přihlašovací e-mail musí být vždy jedinečný. Pokud se pokusíte založit nový účet na již před tím registrovaný e-mail či přihlašovací jméno, systém vám to neumožní.

Veškeré potřebné informace naleznete v článku Práce s redakčním systémem a přihlášení do něj, který je umístěn v menu v sekci O portálu.