Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední průmyslová škola Otrokovice

třída Tomáše Bati 1266, Otrokovice

Kontakty
Jméno ředitele: Mgr. Libor Basel, MBA
Telefon společnosti: 577 925 078
E-mail: skola@spsotrokovice.cz
WWW: http://www.spsotrokovice.cz
Přehled vzdělávacích plánů
Střední průmyslová škola Otrokovice

Střední průmyslová škola Otrokovice je moderní státní škola, jejíž působnost přesahuje hranice zlínského regionu. Naší velkou výhodou je výborné zázemí, které zajistí žákům kvalitní studium i přípravu do pracovního života. Kromě rekonstruovaných budov se v areálu školy nachází kuchyň s jídelnou, sportovní hala, venkovní hřiště s umělým povrchem, penzion Jezerka s kongresovým sálem. Střední průmyslová škola Otrokovice je charakteristická nejen svou polohou v centrální části Zlínského kraje, ale i aktivitami s celokrajskou působností a širokou škálou zkušeností s realizací evropských projektů.

Naším záměrem je stát se centrem odbornosti nejen pro počáteční vzdělávání. Spolupracujeme s významnými zaměstnavateli (např. Barum Continental, spol. s r.o.), profesními cechy a svazy, ale také se základními školami v našem regionu. Jsme Regionálním vzdělávacím centrem Zlínského kraje programu environmentálního vzdělávání v oblasti ekologie Enersol a také jedním z pěti vzdělávacích center Zlínského kraje programu Pil Microsoft (Partners in Learning) - vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti ICT.

Pro širokou veřejnost ze Zlínského kraje provozujeme portál školství Zlínského kraje www.zkola.cz a rodiči i žáky vyhledávaný modul www.burzaskol.cz.