Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Začínáme učit s filmem

​Akreditovaný seminář Začínáme učit s filmem, který pořádá Jeden svět na školách - vzdělávací program Člověka v tísni, se bude konat 8. 2. v Praze a 8. 3. v Brně. 


Seminář je určen přednostně pro vyučující, metodiky prevence, výchovné poradce či vedení odborných škol a učilišť, nicméně je vhodný pro všechny, které zajímá unikátní metoda, začínají s ní anebo by si chtěli její využití znovu připomenout. JSNS.CZ má mezi svými uživateli již více než 3600 základních a středních škol a za 17 let svého působení přinesl do škol prostřednictvím dokumentárních filmů stovky příběhů.

Akreditovaný seminář se koná 8. 2. v Praze nebo 8. 3. v Brně. Lektoři během něj představí audiovizuální vzdělávací lekce, ve kterých vždy najdete dokumentární film, navazující aktivity do hodiny, informační texty a další doprovodné materiály. Po absolvování kurzu budete umět používat všechny výhody výukového portálu JSNS.CZ. Práce s dokumentárním filmem je vhodná do vyučovacích hodin občanské nauky, společenských věd, dějepisu, ale i k řešení konfliktů či problémů mezi žáky či uchopení průřezových témat. 


Kontakt:
Tereza Günterová
koordinátorka projektu GRV   
Jeden svět na školách, Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 24, 120 00 Praha

tel.: 222 350 844  mob.: 777 626 483
web: www.jsns.cz // www.clovekvtisni.cz      

                             
 Autor:
Vložil/a: Jana Galová