Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Vývoj www stránek pomocí HTML, CSS a WORDPRESS pro učitele
Kurz je akreditován MŠMT DVPP a lze jej čerpat v rámci projektu Šablony II. Cílem kurzu je vybavit posluchače (pedagogické pracovníky) takovými znalostmi a dovednostmi, které jim umožní vytvářet jednoduché, ale moderní a přístupné webové stránky.

Kurz je určen pro začátečníky, kteří zatím nemají s tvorbou webových stránek žádné nebo jen malé zkušenosti. Kurz seznámí s tvorbou webových stránek v redakčním systému Wordpress, v současnosti nejpoužívanějším CMS systémem dostupném zdarma. Absolvent kurzu by měl být schopen pomocí vhodných nástrojů vytvářet internetové webové prezentace v souladu s webovými standardy a estetickými pravidly.


Kurz se uskuteční ve dnech 23. 11. 2019, 7. 12. 2019 a 18. 1. 2020 (3x 8 hodin) od  8.30 hodin v prostorách Střední školy filmové, multimediální a počítačových technologií, s. r. o., na adrese Filmová 174, 760 01  Zlín.

Kurz je akreditován MŠMT DVPP a lze jej čerpat v rámci projektu Šablony II.

Pokud se rozhodnete kurzu zúčastnit, přihlaste se prosím obratem prostřednictvím přihlašovacího formuláře:  https://creativehill.cz/kurzy/kurz-vyvoj-www-stranek-pomoci-html-css-a-wordpress

Další informace naleznete na stránkách Střední školy filmové, multimediální a počítačových technologií, s. r. o. 


Autor: Lenka Zbořilová
Vložil/a: Jana Cenková