Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Výchova k podnikavosti na SŠ

Pozvánka na jednodenní školení s akreditací MŠMT pro oblast DVPP Č. j.: MŠMT – 34809/2018-1-69 s názvem „Výchova k podnikavosti na SŠ“. Školení je určeno pro pedagožky a pedagogy SŠ, SOU a VOŠ.KDY: 22. 1. 2019
KDE: JA Czech, Prague Startup Centre, Palác Adria, Jungmannova 36/31, Praha 1
V KOLIK: 8:30 – 17:30 hodin

Závazná přihláška: on-line GoogleDocs (uzávěrka přihlášek na školení je týden před akcí).

Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání ve školách. Lektorem školení je pedagogický odborník z praxe.

Cena: 1 900 Kč (na školení se nevztahuje DPH). Celkový počet vyučovacích hodin školení je 10. V ceně školení je zahrnutý účastnický poplatek, pracovní texty, výukové a metodické materiály a malé občerstvení. Na základě zaslané přihlášky bude účastníkům kurzu vystavena a zaslána faktura k úhradě. Náklady na stravu, ubytování a dopravu nejsou zahrnuty v ceně účastnického poplatku. Bližší informace ke školení budou registrovaným účastníkům zaslány týden před akcí.

Vzdělávací kurz DVPP je možné hradit ze šablon pro SŠ a VOŠ ve variantě vzdělávání pedagogů v délce min. 8 hodin se zaměřením na výchovu k podnikavosti – tj. v šablonách:

  • III/2.1 Vzdělávání pedagogických pracovníků SŠ – DVPP v rozsahu 8 hodin, varianta f) Výchova k podnikavosti
  • IV/2.1 Vzdělávání pedagogických pracovníků VOŠ – DVPP v rozsahu 8 hodin, varianta f) Výchova k podnikavosti
Kontaktní osoba: Simona Sušilová, simona@jaczech.cz
Autor: Martina Švehláková
Vložil/a: Jana Cenková