Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Seminář pro žadatele v rámci Výzvy Erasmus+ 2020 – KA1

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační seminář pro žadatele o grant na projekt mobility žáků a pracovníků v odborném vzdělávání a přípravě (KA1) dne 2. 12. 2019 v Olomouci.

 

Místo a čas konání  

Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova 1191/40A, Hodolany, 779 00 Olomouc

Začátek akce: 10:00 h

Konec akce: 14:00 h


Obsah semináře

  • pravidla programu a aktivity v oblasti mobilit v odborném vzdělávání a přípravě;
  • jak podat žádost - registrace organizace a elektronická žádost;
  • obsah stáží a kvalita v projektech;
  • jazyková příprava; 
  • finanční pravidla. 

Ve výzvě 2020 nejsou žádné zásadní změny oproti výzvě 2019. Způsobilé aktivity a kritéria pro udělení grantu jsou stejná a webový formulář žádosti se nezměnil. Jediné dvě novinky jsou:

1)  Nové registrační číslo organizace nutné pro vyplnění žádosti místo PIC – více na stránkách programu Erasmus+ v sekci Odborné vzdělávání 

2) Možnost požádat o mimořádné náklady na ekologičtější způsob dopravy – více více na stránkách programu Erasmus+ v článku Cestovní náklady. 

S ohledem na výše uvedené je tedy seminář určen pro nezkušené žadatele. V případě zájmu bude možné se přihlásit na osobní konzultace.


Registrace

Přihlašujte se online prostřednictvím formuláře na stránkách programu Erasmus+

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.


Autor: DZS
Vložil/a: Martina Němcová