Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Konference "Podpora výchovy k podnikavosti napříč Evropou"
​Educational Association, z.s. zve v úterý 26. června do Průhonic u Prahy na mezinárodní konferenci zaměřenou na podporu podnikavosti ve středním odborném vzdělávání. Registrace je možná do 7. června.

Konference je určená pedagogům ze škol, jejich sociálním partnerům, pracovníkům krajských úřadů, úřadů práce a dalším zájemcům. Účastníci budou diskutovat o tom, jak mohou pedagogové středních odborných škol a učilišť podporovat podnikavost svých žáků, organizátoři představí výstupy projektu (analytická zprávaon-line vzdělávací program pro pedagogy a OER portál). Účastníci se seznámí s tím, jak řeší podporu podnikavosti v odborném vzdělávání v Lotyšsku, Rakousku a Portugalsku, získají informace o projektu AMSP ČR. Konference se bude účastnit i herec Marian Roden, zájemci mohou absolvovat individuální konzultaci na téma komunikace a rétorika a workshop na téma Mediální komunikace a prezentace.

Účast na konferenci je zdarma. Konference je financována z programu Evropské unie Erasmus+ a bude probíhat v českém a anglickém jazyce s konsekutivním tlumočením.

Registrace je možná do 7. 6. 2018 na webových stránkách projektu Enter.

---
Kontakt:
Educational Association, z.s.
Nad hradním vodojemem 35
160 00 Prague 6, Czech Republic
E-mail: educational.as@gmail.com
Mobil: 00420 724 652 217


Autor:
Vložil/a: Jana Galová