Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Online webinář RVP - Ozoboti napříč předměty

​Ozobot byl vyvíjen jako hračka pro děti, která propojuje virtuální svět se světem reálným, vede k logickému myšlení a kreativnímu přístupu. Jak bychom mohli tohoto malého „sledovače čáry" využít ve výuce (nejen informatiky), nám ukáže Eva Fanfulová.Webinář prezentuje možnosti využití malých robotů Ozobot ve výuce od úplného začátku až po složitější aktivity. Zároveň může sloužit jako inspirace pro učitele různých předmětů. Na online setkání ukážeme jak práci s Ozobotem bez počítače, tak s počítačem nebo tabletem. Součástí prezentace budou i odkazy na zajímavé webové stránky či online aplikace.

Komu je setkání určeno:

  • učitelkám a učitelům 1. i 2. stupně, kteří uvažují o případném využití Ozobotů ve výuce
  • každému, kdo se chce o malých robotech něco dovědět a třeba si s Ozobotem jen "hrát".

Setkání je zdarma.

Lektorka:
Eva Fanfulová je původně vystudovaná stavební inženýrka, s mnohaletými pedagogickými zkušenostmi i s využíváním digitálních technologií ve výuce různých předmětů. Velkým koníčkem je pro lektorku robotika, a především práce s robotickými hračkami a jejich využití již od předškolního vzdělávání. V současné době lektorka pracuje v Národním ústavu pro vzdělávání, kde se podílí na přípravě revize RVP v oblasti ICT a Informatiky.


Online webinář na portálu RVP začíná ve 20 hodin, 12. 9. 2018. Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem dole na stránce. Pokud budete na stránce čekat, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Banner_online-setkavani.png


Autor:
Vložil/a: Radka Dohnalová