Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Akreditovaný vzdělávací seminář na plující lodi na téma Autorita učitele, jeho motivace i demotivace

Vzdělávali jste se už pod širým nebem? Máte rádi prostor, vzduch a netradiční přístup? My také.  Proto zájemcům nabízíme: Ojedinělý a akreditovaný vzdělávací seminář na plující lodi. S občerstvením v podobě rautu během plavby.

Téma: Autorita učitele, jeho motivace i demotivace. Českým učitelům často chybí pozitivní vzor. Proto učí tak, jak kdysi jiní učili je. Sami by chtěli učit jinak, ale mnozí se bojí, že při jiném způsobu výuky si neudrží autoritu. Seminář se zaměřuje na změnu tohoto postoje a pomáhá učitelům hledat řešení, jak se dostat nahoru.

Seminář se zaměří také na další oblasti, které souvisí s autoritou učitele. Lidé v našich sborovnách studovali angličtinu, historii, tělocvik, zeměpis atd. Mají červené diplomy nebo třeba doktoráty. Jenže když jim do kabinetu vlítne rozčilený rodič nebo kolega a agresivně se domáhá svého, jsou na tom všichni stejně. Nemají ani základní školu.

Nikdo je totiž neučil, jak řešit konflikt. Jenže on k jejich práci patří, a učitelé ho často řeší metodou pokus – omyl. Nabídneme sofistikovanější recept.

Část semináře věnujeme i pravidlům. Pravidla jsou tím, co nás ve škole i ve třídách spojuje. Pokud nedáte třídě pravidla, vytvoří si je sama. V dnešní, hodně bezhraniční době bývají pravidla často odmítána. Jako cosi, co omezuje a zbytečně svazuje. Opak je pravdou. Dobře nastavená pravidla činí prostor a život v něm bezpečnější.

Podrobnosti k semináře najdete v přílohách.

 Autorita učitele, jeho motivace i demotivace.pdf

 Smluvní podmínky.pdf

 Přihláška, 16.8.2018.docx

 Přihláška, 20.8.2018.docx

Autor: Marek Tvrdoň
Vložil/a: Jana Cenková