Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Využití dopravních prostředků s elektrickým pohonem
Zajímáte se o využití dopravních prostředků s elektrickým pohonem? Chcete mít přehled o aktuálních možnostech jejich pořízení, včetně dobíjecích stanic a související infrastruktury? V tom případě Vás zveme na některý z našich seminářů, které jsou pořádány ZDARMA v rámci projektu E-mobilita Zlínského kraje.

Pro koho je seminář určený?
Seminář je určen všem, kteří uvažují o pořízení elektromobilů, zřízení dobíjecích stanic a související infrastruktury nebo se zajímají o tuto problematiku – pro starosty i další zástupce obcí, městských organizací, škol, podnikatelů i široké veřejnosti.

Jak se přihlásit?
Přihlásit se můžete e-mailem na manaskova@khkzk.cz.

Program semináře
  • Stav technologií, aktuální a očekávané standardy a trendy
  • Formy pořízení a provozování dobíjecí infrastruktury
  • Možnosti dotací a dalšího financování s výhledem na 24 měsíců
Odborný lektor
Semináře povede Mgr. Emil Vařeka, MBA, zkušený lektor dlouhodobě působící v této problematice, který se věnuje rozvoji občanské společnosti a využití informačních a komunikačních technologií, také udržitelnému rozvoji a principům cirkulární ekonomiky a Smart City. Působil jako člen komise Smart City rady města Brna, je nynějším členem komise pro informatiku a Smart City města Uherský Brod a je zakladatelem a majitelem technologické a konzultační společnosti ICONTIO.com a SIMPLECON.eu.

Organizační zajištění
Semináře jsou pořádány jako součást projektu E-mobilita Zlínského kraje, jehož realizátorem je Zlínský kraj. Projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky prostřednictvím Národního programu životní prostředí.
Organizaci seminářů zajišťuje Krajská hospodářská komora Zlínského kraje. V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku akcí Bc. Lenku Maňáskovou, tel: 702 052 450, e-mail manaskova@khkzk.cz.

Termíny a místa seminářů naleznete v přiloženém souboru.


Autor: Markéta Valentová
Vložil/a: Jana Cenková