Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Metody kritického myšlení pro vyučující českého jazyka a literatury na SŠ

Workshop zaměřený na metody kritického myšlení pro učitelky a učitele českého jazyka a literatury se koná dne 26. 4. 2019 ve Zlíně. 

Schopnost kritické práce s informacemi je jedním z klíčových předpokladů k úspěšnému uplatnění člověka ve společnosti. Jak se však dopátrat kvalitních a užitečných informací a jak s nimi dále pracovat? Učitelé českého jazyka základních a středních škol Zlínského kraje budou procházet metodikou kritického myšlení pod vedením doc. PhDr. Jany Marie Tuškové, Ph.D. na čtvrté řadě workshopů k rozvoji čtenářské gramotnosti projektu IKAP. Učitelé zde prožijí modelové příklady, při kterých na základě reflexe svých procesů učení a vzájemné výměny zkušeností nahlédnou na vlastní pedagogickou praxi. Prakticky si osvojí třífázový model učení E-U-R a metody kritického myšlení pro práci s různými zdroji informací.

 

Účast na workshopu je bezplatná. Vzdělávání je realizováno v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje, registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008497

 

Pro učitelky a učitele SŠ:

Zlín – 26. dubna 2019 – SŠ gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015

Možnost přihlášení online přes formulář Přihláška Kritické myšlení

Kontakt na odbornou řešitelku Mgr. Hanu Lavičkovou, Ph.D.: hannalavicka@gmail.com

 


Autor: Hana Lavičková
Vložil/a: Martina Němcová