Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Matematická gramotnost pro vyučující matematiky na 2. stupni ZŠ a nematuritních SŠ

V rámci projektu „Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje" se v listopadu uskuteční další dvě vzdělávací akce pro učitelky a učitele matematiky.


Ve čtvrtek 14. 11. 2019 bude setkání určeno pro učitele působící na druhém stupni základních škol. O své nápady v oblasti finanční gramotnosti a využívání dotykových zařízení se s námi podělí „aktivní učitel" Mgr. Lukáš Heřman. Tématu zpracování dat a jeho zařazování do základoškolského kurikula se bude věnovat Ing. Martina Litschmannová, Ph.D., přehled dostupných zdrojů pro téma zpracování dat a práce s Excelem zazní od Mgr. Lenka Kozákové, Ph.D. 

Pozvánka s podrobným programem je k dispozici zde:  Pozvánka MG ZŠ 14_11_2019.pdf. Registrační formulář online


O týden později, ve čtvrtek 21. 11. 2019, pan Lukáš Heřman vystoupí s tématy matematická a finanční gramotnost a jak vytvářet zábavná a netradiční zadání na akci určené učitelům matematiky středních škol s nematuritními obory. Následovat bude praktický workshop Posilování psychosociálních kompetencí pedagogických pracovníků, který povede Mgr. Martin Polínek, Ph.D. a setkání uzavře středoškolská varianta tématu doktorky Kozákové: zpracování dat a práce s Excelem. 

Pozvánka s podrobným programem je k dispozici zde:   Pozvánka MG SŠ 21_11_2019.pdf. Registrační formulář online


 


Autor: Zuzana Pátíková
Vložil/a: Martina Němcová