Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Konference IAEVG 2019 "Kariérové poradenství pro inkluzivní společnost"

Konference IAEVG se historicky poprvé uskuteční v Brně (předkonferenční program, 9. - 10. 9. 2019) a v Bratislavě (hlavní část konference, 11. - 13. 9. 2019). Konference je spolupořádána slovenským Združenim pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry společně s Euroguidance Slovensko a s českými partnery: se Sdružením pro kariérové poradenství a kariérový rozvoj, s Ústavem pedagogických věd Masarykovy univerzity v Brně a s Centrem Euroguidance Česká republika.

 

BRNO - Předkonferenční program

9. 9. 2019 budou mít účastníci možnost navštívit vybrané brněnské instituce poskytující kariérové poradenství a diskutovat s nimi jejich aktivity.

10. 9. 2019 se uskuteční tzv. Globální sympozium IAEVG – International Association for Educational and Vocational Guidance (https://iaevg.com/)

 

BRATISLAVA - Konference IAEVG, budova Ekonomické univerzity v Bratislavě

11. - 13. 9. 2019 se uskuteční hlavní část konference s přednáškami v plénu, sekcích a workshopech.

 

Konference IAEVG jsou prestižní a mají dlouholetou tradici. IAEVG - Mezinárodní asociace pro studijní a profesní poradenství - je nejstarší a největší mezinárodní asociací kariérového poradenství. Má téměř 16 000 členů (institucionálních a individuálních) z 36 zemí. Na konferenci se počítá s 350 účastníky z celého světa, mezi nimiž budou významné osobnosti, kteří se zabývají teoriemi a výzkumem kariérového poradenství, kariérový poradci a tvůrci politik v oblasti kariérového poradenství a sociální inkluze z celého světa.

V programu jsou i menší sekce, do kterých můžete přihlásit svůj příspěvek. 

Centrum Euroguidance touto cestou nabízí možnost uhrazení poplatku konference, cestovného a ubytování po dobu konference poradcům a dalším zájemcům z ČR, kteří přihlásí svůj příspěvek.

Primárně chce takto podpořit poradce ze škol, úřadů práce, i dalších organizací, které mají omezené finanční zdroje.

Přihlašování, kterým dáte vědět zájem o uhrazení nákladů najdete na stránkách Euroguidance v článku Výzva k přihlašování příspěvků na IAEVG koferenci.

Přihlášeným zájemců potvrdíme, zda byli vybrání k podpoře ůčasti, takto hrazená místa jsou limitovaná.

Paralelně se registrujte jako účastníci i přímo na slovenské verzi webu konference, najdete tam více informací k příspěvkům, formátu a možnostech prezentace a odkaz na registraci.

Pro více informací kontaktujte euroguidance@dzs.czVčasná registrace na konferenci je možná do 15. května 2019

Konferenční poplatek činí 350 Eur pro členy IAEVG, a 450 Eur pro ostatní účastníky. 

Více informací naleznete na webové stránce: www.iaevgconference2019.sk.


Autor:
Vložil/a: Jana Cenková