Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Já se z toho zblázním aneb jsem zástupkyní (zástupcem) ředitele

Role zástupce ředitele je klíčová pro chod školy. Zástupce ředitele žije v neustálých sociálních interakcích, je v bezprostředním kontaktu s ředitelem školy, s pedagogickými pracovníky, s rodiči a s jejich žáky, s partnery školy. 

Datum: 22. 8. 2019
Čas: 10.00 – 14.00

Místo: Čtyřhodinový seminář na plující lodi se dvěma lektory. Vyplouváme z přístaviště v Uherském Hradišti, vracíme se na stejné místo. Určeno zástupkyním/zástupcům ředitelky/ředitele.

Cena: 1 500,- Kč. Pro případného druhého účastníka z jedné školy je cena 1 400,- Kč. Cena zahrnuje i plavbu lodí a občerstvení během plavby, přímo na palubě.

Lektoři: Mgr. Karel Opravil, Mgr. Marek Tvrdoň

Přihlášky na akci: do 28. 6. 2019, nebo do naplnění kapacity (25 účastníků) na e-mailovou adresu: kaomat@kaomat.cz

Seminář je akreditován MŠMT. Anotace semináře: Role zástupce ředitele je klíčová pro chod školy. Zástupce ředitele žije v neustálých sociálních interakcích, je v bezprostředním kontaktu s ředitelem školy, s pedagogickými pracovníky, s rodiči a s jejich žáky, s partnery školy. Působí v komunikačních, koordinačních, manažerských, pedagogických a oponentských oblastech. Účastníci semináře získají kompetence pro ideální vystupování v jednotlivých rolích.


Autor:
Vložil/a: Radka Dohnalová