Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Jazyková škola Lingua Zlín

nám. T. G. Masaryka 2443, 760 01 Zlín

Kontakty
Jméno ředitele: Hana Dynková
Telefon společnosti: 605 464 801
E-mail: info@elingua.cz
WWW: https://www.elingua.cz/
Přehled vzdělávacích plánů
Jazyková škola Lingua Zlín

Jazyková škola Lingua Zlín nabízí výuku těchto jazyků: angličtina, němčinaruština, španělština, francouzština, italština, japonština, čínština a čeština pro cizince

Organizujeme různé typy jazykových kurzů: jednoleté denní pomaturitní studium, kurzy pro veřejnost, programy pro děti a mládež i kurzy pro seniory. Zajišťujeme také individuální výuku, kurzy pro firmy a instituce, překlady a tlumočení. Pořádáme rovněž semináře a školení dalšího vzdělávání a kurzy DVPP.

V oblasti jazykového vzdělávání úspěšně působíme od roku 1991. V roce 1994 jsme získali akreditaci MŠMT ČR k organizování jednoletého (pomaturitního) kurzu cizích jazyků s denní výukou (jazyk: anglický).

V roce 2007 byla škole udělena akreditace MŠMT ČR k provádění vzdělávacích programů zaměřených na další vzdělávání pedagogických pracovníků v souladu s § 27 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících.
 
Od roku 2008 máme certifikaci pro přípravu kandidátů na Cambridgeské zkoušky, aktuálně jsme partnerskou školou Zkouškového centra Cambridge P.A.R.K.
 
V září 2011 byla jazyková škola Lingua rozšířena o nové moderní prostory, které poskytují studentům komfortní zázemí (moderní učebny, multimedia, klimatizace, bezbariérový přístup, odpočinková místnost s nápojovými a jídelními automaty).

Na podzim roku 2013 se jazyková škola Lingua Zlín stala oficiálním testovacím centrem společnosti ETS Global, která se specializuje na hodnocení jazykových znalostí. Mezi nejznámější zkoušky této společnosti patří TOEFL a TOEIC, které lze vykonat přímo v jazykové škole Lingua Zlín.

Jazyková škola Lingua Zlín je také členem Asociace jazykových škol (AJŠ), profesního sdružení jazykových škol z celé České republiky, které se zavazují k dodržování základních zásad kvalitní výuky cizích jazyků.