Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
JA Firma - Výchova k podnikavosti
Jednodenní školení „JA Firma - Výchova k podnikavosti" akreditované MŠMT pro oblast DVPP (pod č. j.: MSMT-6761/2015-1-284) (pořádá vzdělávací organizace Junior Achievement, o.p.s. 22. ledna 2018 ve Zlíně a 26. ledna 2018 v Praze. Školení je určeno pro učitele SŠ, gymnázií a VOŠ vyučující předměty zaměřené na odborné ekonomické předměty a/nebo základy společenských věd.

Junior Achievement je celosvětová nezisková vzdělávací organizace, jejímž cílem je vzdělávání ľáků a studentů na všech stupních škol. Programy jsou zaměřené na finanční gramotnost a mají podrobně zpracovanou metodiku výuky a ŠVP. Školení pro vyučující i jednotlivé programy jsou akreditovány MŠMT.

Česká kancelář JA Czech byla založena roku 1992 panem Tomášem J. Baťou. Od té doby prošlo programy více jak 300 000 žáků a studentů. Jejich řady se každoročně rozšiřují. Mezi důležité pilíře činnosti patří i spolupráce s partnery, jejichž manažeři přicházejí do škol, setkávají se studenty, předávají jim praktické zkušenosti a sdílejí s nimi své profesní zkušenosti. Absolventi programů JA Czech tak získávají díky praktickým zkušenostem výhodu na trhu práce. 
Kontakt:

Simona Sušilová
programová manažerka / Program Manager

Junior Achievement, o.p.s.
Baťova vila, Gahurova 292, 76001 Zlín
+420 602 656 120 
simona@jaczech.cz 
www.jaczech.cz


Autor:
Vložil/a: Jana Galová