Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Experti hodnotili naplňování strategie vzdělávání 2020

U příležitosti zveřejnění externího hodnocení dosavadního naplňování Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2020 (Strategie 2020) se dne 12. dubna 2018 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze uskutečnil odborný seminář. Hlavními tématy semináře byly tři klíčové priority ​Strategie 2020: snižování nerovností ve vzdělávání, podpora kvalitní výuky a učitele jako jejího klíčového předpokladu a odpovědné a efektivní řízení vzdělávacího systému.

Členové expertní skupiny na semináři představili výsledky vyhodnocení naplňování Strategie 2020 v polovině její platnosti, ​přičemž tato hodnotící zpráva byla dvanáctičlenným expertním týmem zpracováno v průběhu roku 2017. "Seminář představuje podrobnější prezentaci odborneho hlediska na dosavadni naplnovani Strategie, ktere pripravila skupina expertu. Tyto vystupy prinaseji pro MSMT dulezite poznatky pro další směřování Strategie 2020," uvedl státní tajemník MŠMT Jindřich Fryč. 

Celé znění článku, stručné shrnutí Hodnocení naplňování Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2020, záznam a prezentace ze semináře a naleznete na webu MŠMT.

Zdroj: MŠMTAutor:
Vložil/a: Jana Cenková