Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Dny řemesel 2019

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje jako partner Zlínského kraje v projektu IKAP pořádá ve dnech 5. – 7. 6. 2019 ve Zlíně Dny řemesel.

Ve středu 5. 6. 2019 proběhne Konference kariérových a výchovných poradců, jejímž ústředním tématem bude podpora technického a IT vzdělávání pro dívky, absolventky základních a středních škol. Se svými prezentacemi vystoupí zástupkyně Gender studies, o. p. s., Czechitas z. s. , a prorektorka pro internacionalizaci z UTB Zlín. Nebudou chybět příspěvky zaměřené na praktické kariérové poradenství zástupců Regio – výzkumného a vývojového centra, z. ú.,  psychologa Krajské pedagogicko-psychologické poradny Zlín i pracovníka Informačního a poradenského střediska Úřadu práce ve Zlíně. Na konferenci budou zastoupeni významní zaměstnavatelé i vybrané střední školy. Detaily ke konferenci naleznete na tomto portálu v článku Konference pro kariérové a výchovné poradce. 

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 proběhne v areálu SVIT Den otevřených dveří.  Své výrobní haly zpřístupní firmy Geniczech-M, spol. s r. o., Flow-Tech, s. r. o. a Kovárna VIVA, a. s. Vstup do firem bude pro účastníky zdarma.

V pátek 7. 6. 2019 proběhnou ve firmách Geniczech-M, spol. s r. o. , Flow-Tech, s. r. o. a Kovárna VIVA, a. s., Konform Plastic, s. r. o. a ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE, a. s. exkurze žákyň a žáků zlínských základních škol.

 

Kontakt: Mgr. Pavla Stachová, koordinátorka odborných aktivit projektu IKAP, email: stachova@khkzk.cz


OPVVV logo.png

Autor:
Vložil/a: Martina Němcová