Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Vyšly nové metodické publikace projektu Pospolu
V projektu Pospolu jsme vydali nové publikace pro střední odborné školy v edicích Profilová maturitní zkouška, Z praxe škol a Metodický inspiromat.
 

V ediční řadě Z praxe škol jsme vydali učební materiály na téma Nejpoužívanější typy senzorů v průmyslové automatické výrobě pro skupinu oborů vzdělání 23 Strojírenství a strojírenská výroba a Řízení jakosti pro technická lycea a strojírenské obory. Jako podpůrnou pomůcku pro zlepšování odborné angličtiny ve výuce mohou školy využít Česko-anglický a anglicko-český odborný slovník pro stavební, strojírenské a elektrotechnické obory.

Žákům a pedagogům z širokého spektra strojírenských, elektrotechnických, hornických oborů a oborů informačních technologií je věnována publikace Inspiromat pro technické obory, obsahující výukové prezentace na odborná témata a materiály pro interaktivní tabuli. Tato i následující publikace vyšly v edici Metodický inspiromat.

Na výuku nových trendů a na požadavky zaměstnavatelů a zákazníků se zaměřuje publikace Metodické materiály pro obory vzdělání kadeřník, kosmetické služby, vlasová kosmetika, určená pro skupinu oborů vzdělání 69 Osobní a provozní služby.

Poskytnout přehled o současných vývojových směrech v textilní výrobě a oděvnictví je cílem publikace Vývojové trendy textilního a oděvního oboru - odborný inspiromat, připravené pro učitele teoretických i praktických odborných předmětů skupiny oborů vzdělání 31 Textilní výroba a oděvnictví.

Přehled všech publikací dosud vydaných v projektu Pospolu najdete zde.


Zdroj:www.nuv.cz

 
Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková