Škola PRO firmu – Firma PRO školu 2019

19. říjen 2019
Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje
Autor/ka článku: Jana Galová
Škola PRO firmu – Firma PRO školu 2019

Zlínský kraj zve na diskuzní fórum zaměřené na téma polytechnického a odborného vzdělávání Fórum Škola PRO firmu – Firma PRO školu, které se uskuteční ve čtvrtek 31. října ve Zlíně v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.

Fórum bude organizováno formou panelových diskuzí na aktuální témata, kde účastníky panelů budou zástupci organizací, kterých se daná problematika dotýká. Během každé panelové diskuze budou moci účastníci akce položit dotazy k tématu diskutujícím v panelu.

Akce je určena ředitelům škol, kariérovým poradcům, zástupcům zaměstnavatelů, asociací a zájmových sdružení a odborné veřejnosti.

Fórum se uskuteční v Malém sále Kongresového centra Zlín dne 31. 10. 2019 od 8:30 hodin. Účast na akci je bezplatná. Podrobný program najdete v příloze.

Fórum Škola PRO firmu – Firma PRO školu se koná jako součást akce Veletrh práce a vzdělávání, který organizuje Krajská hospodářská komora Zlínského kraje ve Velkém sále Kongresového centra Zlín ve dnech 31. 10. a 1. 11. 2019.

Registrace na konferenci z důvodu omezené kapacity je nutná do 23. 10. 2019 přes odkaz: REGISTRACE.